Willem Schwaner Menadżer konta w.schwaner@natec.nl
Tom van Grinsven Menadżer konta t.vangrinsven@natec.com
Robert Vegter Menadżer konta r.vegter@natec.com
Luuk Goumans Menadżer konta l.goumans@natec.com
Vincent van Rozendaal Accountmanager v.vanrozendaal@natec.com
Jeroen Lochs Menadżer konta België j.lochs@natec.com
Tomasz Wojnowski Menadżer konta Poland t.wojnowski@natec.com
José Cifre Menadżer konta Spain j.cifre@natec.com
Jesper Dreesen Operationeel accountmanager info@natec.com
Marijke Pijnenburg Kierownik operacyjny info@natec.com
Mart van Beurden Kierownik operacyjny info@natec.com
Nicky van der Linden Kierownik operacyjny info@natec.com
Kristel Pruijmboom Kierownik operacyjny info@natec.com
Humberto Cordero Kierownik operacyjny info@natec.com
Suzanne van Scherpenseel Kierownik operacyjny info@natec.com
Sammie van ‘t Root Kierownik operacyjny info@natec.com
Patricia Ziegler Kierownik operacyjny info@natec.com
Imke van den Born Kierownik operacyjny info@natec.com
Joep Sentjens Kierownik operacyjny info@natec.com
Lian Verkoeyen Kierownik operacyjny info@natec.com
Iris Woestenburg Menedżer ds. Obsługi klienta info@natec.com
Nora van de Meerakker Koordynator zespołów sprzedaży n.vandemeerakker@natec.com
Bas Engelen Dyrektor - Właściciel b.engelen@natec.com
Loes Janssen Kierownik operacyjny l.janssen@natec.com

Jestem Natec

Poznaj DNA Nateca poprzez moją historię

Kariera @ Natec

Budujemy zrównoważoną przyszłość poprzez pracę zespołową

Tim Strengers Sprawy finansowe t.strengers@natec.com
Floor van Hees Kupujący f.vanhees@natec.com
Ingrid Koops Kupujący i.koops@natec.com
Sven van Zandwijk Kupujący s.vanzandwijk@natec.com
Janou Speck Kupujący j.speck@natec.com
Maxime Theeuwes Koordynator logistyczny m.theeuwes@natec.com
Saar Berkemeier Kupujący s.berkemeier@natec.com
Anup Mahabali Kontroler Finansowy a.mahabali@natec.com
Arjan van Tent finansowy a.vantent@natec.com
Leontien Baijings finansowy l.baijings@natec.com
Heidi Verbrugge finansowy h.verbrugge@natec.com
Astrid Wegh Zasoby ludzkie a.wegh@natec.com
Fien Snijders kierownik biura f.snijders@natec.com
Elles Welsink Marketing e.welsink@natec.com
Miranda van Engelshoven Marketing m.vanengelshoven@natec.com
Joris Maas Marketing cyfrowy j.maas@natec.com
Wouter Schellekens Stażysta ds. Marketingu w.schellekens@natec.com
Joeri Magazyn
Teun Magazyn
Dennis Magazyn
Max Magazyn
Marco Magazyn
Pieter Magazyn
Wesly Magazyn

Jestem Natec

Poznaj DNA Nateca poprzez moją historię

Kariera @ Natec

Budujemy zrównoważoną przyszłość poprzez pracę zespołową

Elmi Magazyn
Jan Magazyn
Sina Magazyn
Arjen Magazyn
Kevin Magazyn
Abdelghani Magazijn